Haberler

Haberler->Davutlar.net'ten->İkdidarın Belediye Meclis üyesi adayı Belediye başkanı Tuncay Uysal'ı eleştirerek istifa etti.   
İkdidarın Belediye Meclis üyesi adayı Belediye başkanı Tuncay Uysal'ı eleştirerek istifa etti.

 29 mart seçimlerinde Demokret Parti 7. sıra meclis adayı olan ve seçilemeyen ama seçimlerden sonra Davutlar Belediyespor yönetimine seçilen Özcan TOKMAK istifa ettiğini yazılı olarak verdimi bilinmez ama facebookta oluşturulan Davutlar Belediye Başkanı Tuncay Uysal adına sayfada 10 Haziran 2009 tarihinde yandaki gibi istifa nedenlerini sıralamış. Ne hikmetse bir gün sonra istifa yazısı silinmiş. Lakin aynı sayfadan aldığımız bu yazının tam sayfasını aşağıda siz değerli Davutlar halkına sunuyoruz.
     
İstifa dilekçesinde dikkate değer bir çok önemli nokta bulunurken esas önemli nokta; '' KİRLİ OYUNLARIN İÇİNDE KALMAK İSTEMEDİĞİM İÇİN HAKLARIN ÇİĞNENDİĞİNE İNANDIĞIM İÇİN İSTİFA EDİYORUM....'' yazı neleri ifade ediyor gayet açık ve net anlatıyor diye düşünüyoruz...

Sayfalarımızda herkesin cevap hakkını kullanabileceğini bir kez daha belirtmek isteriz. 
Cuma, 12 Haziran 2009 20:36, Yorum Yaz (0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 

davutlar.net Copyright © 2007-2018 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.0387 saniyede 13 sorguyla oluşturuldu