Haberler

Haberler->Diğer Haberler->Üsteğmen Emre Önem'den başarılı bir operasyon daha...   
Üsteğmen Emre Önem'den başarılı bir operasyon daha...

 Geldiği günden beri bir çok başarılı çalışmalara imza atan Davutlar Jandarma Karakol Komutanı Üsteğmen Emre Önem,  yeni görev yerine gitmesine günler kala asayişi sağlamak için durmadan çalışmaya devam ediyor.      

Davutlar Jandarma Komutanlığı tarafından yapılan son oprasyonda, suç işleme amaçıyla örgüt kurarak; Göçmen, Uyuşturucu ve Tarihi eser kaçakçılığı yaptığından şüphelendiği 24 kişiyi göz altına aldı. Davutlar Jandarma Komutanlığı, opreasyonda  33 ev ve iş yerine baskın yaptı. Baskınlar sonucunda çok sayıda ruhsatsız av tüfeği, tabanca, kenevir, esrar,  göçmen kaçaklığında kullanılmak üzere hazırlanmış zodyat bot ve kürek,  tarihi eser kaçakçılığında kullanılmak üzere dedektör cihazı ele geçirilmiştir.

Başaralı operasyonlara imza atan, halka ile iyi ilişkiler kuran, asayişi sağlamak için gecesini gündüzüne katan Davutlar Jandarma Komutanı Üsteğmen Emre Önem'i Davutlar halkı olarak unutmayacağız. Davutlar halkının gönlünde ayrı bir yeri olan Üsteğmen Emre Önem'e yakında gideceği yeni görev yerinde başarılar dileriz.Cuma, 26 Haziran 2009 15:33, Yorum Yaz (0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 

davutlar.net Copyright © 2007-2018 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.03843 saniyede 13 sorguyla oluşturuldu