Haberler

Haberler->İşyerleri->Davutlar Esnafı umudunu okul tatiline bağladı   
Davutlar Esnafı umudunu okul tatiline bağladı

 Bu yaz sezonu başlangıcının serin ve yağışlı geçmesi nedeniyle, turizm sezonunun açılışı gecikirken, Davutlarlı esnaflarımız umutlarını ilk ve orta dereceli okulların tatile girmesine bağladılar.
 
Görüştüğümüz esnaflar, “bu yaz sezonu havaların serin ve yağışlı geçmesi nedeniyle gerek belde merkezi gerekse sahillerimiz halen bomboş durumda. Bütün umutlarımız 18 Haziran'da sona erecek eğitim-öğretim döneminden sonraya kaldı. Sezonla ilgili tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Okulların kapanmasıyla birlikte belde merkezimizin ve sahillerimizin hareketlenmesini bekliyoruz.
 
Bu yıl havaların serin ve yağışlı geçmesi nedeniyle bir hayli etkilendik. Ancak, okulların tatile girmesiyle özellikle yerli turistlerimizin piyasayı bir parça canlandırmasını umut ediyoruz. Bu yaz sezonu içinde ayrıca Ağustos ayı içinde mübarek Ramazan ayını idrak edecek olmamız da bizleri düşündürürken, yine de sezondan umutluyuz.
 
Ancak, sezonun iyi geçebilmesi için Belediyemizin de temizlik ve sinek ilaçlamalarına ciddiyetle eğilmesini bekliyoruz. Bu yıl yaz sezonunun canlanabilmesi için ayrıca tanıtım hizmetlerine de ağırlık verilmeli diye düşünüyoruz” dediler.Perşembe, 17 Haziran 2010 22:43, Yorum Yaz (0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 

davutlar.net Copyright © 2007-2018 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.09474 saniyede 13 sorguyla oluşturuldu