Haberler

Haberler->Diğer Haberler->Davutlar-Söke yolunda Ağaçlı köprüsü çile oldu   
Davutlar-Söke yolunda Ağaçlı köprüsü çile oldu

 Davutlar-Söke Karayolunda Ağaçlı Köyü çıkışındaki köprünün bir türlü genişletilmeyişi bu güzergahı kullanan sürücülerin adeta çilesi oldu.
 
Davutlarlar-Söke istikameti, Ağaçlı Köyü çıkışında bulunan dar köprüde bir süre önce başlatılan genişletme çalışmaları yarım bırakılınca, bu yolu kullanan başta Davutlar-Söke hattında yolcu taşıyan araç sürücülerini ve tüm vatandaşları isyan ettirdi.

 
Bu güzergahı kullanan sürücüler, “Köprünün bulunduğu yer çok dar. Özellikle yaz aylarında trafik akışı yoğunlaşınca burada trafik tıkanmaları oluyor. Zaman zaman da kaza tehlikeleri yaşanıyor. İlgililerin köprü genişletme çalışmalarını bir an önce tamamlamalarını bekliyoruz.

 
Ayrıca bu güzergahta kışın yağan aşırı yağışlardan dolayı yolun birçok bölümünde asfalt zeminde aşırı bozulmalar var. Bu kısımların da onarılmasını bekliyoruz” diyorlarPerşembe, 17 Haziran 2010 22:50, Yorum Yaz (0)
Yorumlar


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 

davutlar.net Copyright © 2007-2018 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.04981 saniyede 13 sorguyla oluşturuldu