Haberler

Haberler->Davutlar.net'ten->Davutlar'lı muhtarın organları hayat verdi   
Davutlar'lı muhtarın organları hayat verdi

 Davutlar Beldesi'nde evindeki merdivenden düşen ve kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen Yeni Mahalle Muhtarı 57 yaşındaki Bilal Tuna'nın organları, ailesi tarafından bağışlandı.

Evli ve iki çocuk babası Bilal Tuna, geçen pazartesi günü evinin merdivenlerden düşüp yaralandı. Söke Devlet Hastanesi'ne kaldırılan ve beyin kanaması geçiren Tuna'nın beyin ölümü gerçekleşti. Sağlığında organlarını bağışladığı öğrenilen Tuna'nın ailesiyle görüşen doktorlar, onların da onayını aldıktan sonra durumu Ege Üniversitesi Hastanesi'ndeki meslektaşlarına bildirdi.

Üniversiteden Söke'ye gelen bir ekip, Tuna'nın organlarını aldı. Tuna'nın kalbi Ege Üniversitesi Hastanesi'ne, iki böbreği Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne, karaciğer ve korneaları da İzmir Özel Kent Hastanesi'nde gönderildi.

Söke Devlet Hastanesi Başhekimi Çocuk Hastalıkları Uzmanı Selma Özcan, Tuna ailesine teşekkür edip, başsağlığı diledi.

Muhtar Bilal Tuna, Davutlar Merkez Camii'nde Cuma öğleyin kılınan cenaze namazının ardından beldedeki Osmaniye Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Davutlar.net olarak ailesine baş sağlığı diliyoruz.Cumartesi, 24 Ağustos 2013 22:14, Yorum Yaz (1)
Yorumlar

23 Nis 2018
gpFM


MKPNews ©2004-2006 mkportal.it
 

davutlar.net Copyright © 2007-2014 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.1086 saniyede 13 sorguyla oluşturuldu