Davutlar'dan Haberler
Söke Geçlikspor: 0 - Davutlar Belediyespor: 3
Pazartesi, 09 Kasım 2009 21:48

 Ligin yeni ekibi karşısında ikinci yarıda bulduğu gollerle galip gelen Davutlar Belediyespor, maça; Hüseyin, Muharrem, Molla, Halit, Mustafa, Ozan, Ersin (Cemal), Adnan, Tarık (?)(B.Fatih), Ferhat, Şuayip( K.Fatih) dizilişi ile çıktı. Genel kaptan Erdoğan Alimoğlu,''Rakip genç ve tecrübesizdi, ikinci yarıda yapılan olumlu değişikliklerle Adnan, Ferhat ve Küçük Fatih ile golleri bulduk. Ligde iddalı durumdayız, fikstür avantajımızla bundan sonraki maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Bir çok oyuncumuz daha henüz kendilerini kanıtlamadılar. Bir an önce düzelmelerini bekliyoruz''dedi.

U - 17 liginde takımımız sahamızda Cumartesi günü Yıldız fenere 3-2 yenildi. Gençlerimiz 3 maçta topladıkları 3 puanla 5. sıradalar.Hepsini Oku, (0)
Belediye Başkanı ile Meclis üyeleri karşı karşıya
Cuma, 06 Kasım 2009 00:00

 Çarşamba günü yapılan Kasım ayı meclis toplantısında Belediye başkanı Tuncay Uysal, Mustafa Yakıt, Cevdet Kılınçlı ve Ahmet Yavuz hazır bulundu. Belediye başkanı toplantıda bulunmayan DP’li Serkan Benli, Melek Çengel ile ile CHP’li Muhittin Yeşilova, Mustafa Önür, Metin Hekim ve Umut  Şenol’un 10 dakika beklenmesini teklif etti. 15 - 20 dakika geçti ama kimse gelmedi. Her kapı açılışta gözleri ışıldayarak Meclis üyeleri geldi mi diye baktı kapıya... Daha sonra acaba gelen meclis üyesi var mı diye arkasındaki camdan caddeye baktı. Her geçen dakika aleyhlerine idi. Gerekli çoğunluk sağlanıp gündem maddeleri mutlaka meclisten geçmeliydi.  Ama gelen kimse yoktu. Bu durum karşında Belediye başkanı ve toplantıya hazır bulunan DP meclis üyeleri; Mustafa Yakıt, Ahmet Yavuz ve Cevdet Kılınçlı’nın morallerinin bozulduğu yüzlerinden belli oluyordu. Son dakikaya kadar umutla meclis üyelerinin oturama katılmala ...

Hepsini Oku, (0)
Rakip Söke Gençlikspor
Perşembe, 05 Kasım 2009 23:21

 Davutlar Belediyespor  pazar günü deplasmanda yapacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Amatör Süper Lig ekiplerinden Söke Gençlikspor ile karşılaşacak olan takımımız ligin yeni takımı karşısında mutlak galibiyet bekliyor. Ligde yeni bir ekip olan rakip bizi yenerek şanssızlığını kırmak isteyecek. Zorlu bir maç olacağı kesin. Taraftarlar için Pazar günü saat 13,00 de İş Bankası önünden araç kaldıralacak.

                                                 U - 17 MAÇLARIDA DEVAM EDİYOR

Davutlar belediyespor hafta sonu Cumartesi saat 14.00de, oynadığı üç maç sonunda 6 puana sahip ikinci sıradaki Yıldız feneri ağırlayacak. Takımızda 2 maçta topladığı ...

Hepsini Oku, (0)
Kimden izin almış acaba?
Perşembe, 05 Kasım 2009 23:11

 Davutlar'lı bir okurumuzun yayınlaması istemiyle bize gönderdiği yazıyı biz de fotoğraflayarak siz değerli Davutlar halkına sunuyoruz. Okurumuzun yazısı şöyle; Bu yazıyı yazmadan önce sizlerden gelen her türlü yazıyı, hakaret içermedikten sonra, suç unsuru bulunmadıktan sonra yazacağımizi tekrar belirtelim.

"Seçimler geldi geçti, bal tutan parmağını yalar misali nemalananlar oldu, olmaya da devam ediyor. Sevgi plajındaki büfeleri ilk başkanlığı döneminde halka açık mesire yerinde büfe olmaz diyerek yıkan başkan, bu seçimden sonra Sevgi plajının her tarafını söz verdiği insanlara büfe olarak verdi. Yerden biter gibi her taraf büfe oldu. Yazın buraya gelen vatandaşların bile ilgisini çekmiş. Hepsi göcebe çadırları gibiydi. Başkan daha önceki söylemlerinde buralarda ve sahildeki büfelere bir standart getireceğini söylemiş, tep t ...

Hepsini Oku, (0)
Davutlar'da Cumhuriyet kutlamaları
Cuma, 30 Ekim 2009 20:55

 28 Ekim günü Saat 13:00'de Cumhuriyetimiz kurucusu Büyük Önder Atatürk ve şehitlerimizin adına Cumhuriyet meydanı Atatürk anıtına çelenklerin konulmasından sonra bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal marşının okunması ile sona erdi.
 
29 Ekim günü  saat 10.00 da Beldemizdeki tüm okulların öğrencilerinin Cumhuriyet meydanındaki yerlerini almasından sonra Davutlar Belediye Başkanı, Davutlar Jandarma Karakol Komutan Vekili Astsubay Kıdemli Başçavuş M.Yaşar ÖZTAŞ, Şukufe Cemal Özbaş Ç.P.Lisesi Müdürü Ahmet KAR, halkın ve öğrencilerin bayramını kutladılar.
Saygı duruşunun ardından Vali Kadir UYSAL İlk Öğretim Okulu Müzik Öğretmeni Hayri KARACA yönetiminde İstiklal Marşı eşliğinde göndere bayrak çekildi.
Feriha Ruhi Karakaş İlk Öğretim okulu Sosyal bilgiler öğretmeni Firzan ÜSTÜN Cumhuriyetin anlam ve önemini anlat ...

Hepsini Oku, (0)
29 Ekim Cumhuriyet bayramı 86. yıl kutlamaları
Salı, 27 Ekim 2009 22:33

 Yer   : Davutlar Cumhuriyet Meydanı
Çelenk Sunma Töreni Programı
Tarih : 28 Ekim 2009 Çarşamba
Saat  : 13.00

Çelenk sunma töreni  28 Ekim 2009 Çarşamba günü Cumhuriyet Meydanında yapılacaktır.
Saat: 12.45’te törene katılan birimler ve görevliler kendilerine ayrılan yerleri almış olacaklardır.
Saygı duruşunun ardından müzik öğretmeni Hayri Karaca yönetiminde İstiklal Marşı’mız söylenecektir.
Çelenk sunma töreni komutanlığı Feriha Ruhi Karakaş İÖO Beden eğitimi Öğretmeni Elvan Keleş tarafından yapılacaktır.

Tarih: 29 Ekim 2008 Perşembe
Kutlama ve Geçit Tören Programı

Hepsini Oku, (0)
Davutlar belediyesi Ekim ayı meclis toplantısı
Cumartesi, 17 Ekim 2009 21:10

 Davutlar Belediyesi’nin Ekim ayı Olağan Meclis toplantısı 7 Ekim Çarşamba günü Saat: 16.00’da Belediye Meclis Toplantı salonunda yapıldı.
   
Ekim ayı olağan meclis toplantısına DP'den Tuncay Uysal, Melek Çengel, Mustafa Yakıt, Ahmet Yavuz, Serkan Benli, Cevdet Kılınçlı,  CHP'den Muhittin Yeşilova, Metin Hekim, Mustafa Önür ve Umut Şenol katıldılar.

Belediye başkanı Saat: 16.00’da Ekim ayı meclis toplantısını açtığı oturumda;
1 - 2010 Yılı bütçe müzakeresi
2 - 2010 yılı gelir tarife cetveli müzakeresi
3 - Sözleşmeli personel alımı
4 - İmar komisyon raporu gündem maddeleri görüşüldü.
   
Gündemin birinci maddesi; 2010 yılı B& ...

Hepsini Oku, (0)
Davutlar'da hayvan katliamı
Salı, 06 Ekim 2009 16:25

 27-28 Eylül tarihinde Davutlar merkez ve sahil kesiminde hayvanların belediye tarafından öldürülmesi büyük tepkilere neden oldu.

Daha önce Hayvan barınağı için söz veren belediye başkanın barınak için herhangi bir girişimde bulundı. Hayvanların toparlanıp en yakın Hayvan baranağına bırakılması gerekirden işin kolayına kaçıp hayvanları öldürtmesi Hayvan severleri çileden çıkardı.

2 yıl önce Davutlar'da hayvan barıbağı ile ilgili yaptığımız haberde; 10.09.2007 tarihinde Atatürk Anıtı'na çelenk koyup, basın açıklaması yaptıktan sonra Belediye Başkanlığını ziyaret eden hayvanseverler, “Animal Lovers” Başkan'dan söyle bir söz aldılar. Başkan; “Sizlere ihtiyacınız olan alanı vereceğiz. Sözümüz sözdür, ancak binayı kendiniz yaptıracaksınız”  demişti.(
Hepsini Oku, (0)
 

davutlar.net Copyright © 2007-2018 Tüm hakları saklıdır.
davutlar.net te yer alan kişisel yazılar, forum yazıları ve yorumlar kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan site sahibi veya davutlar.net sorumlu tutulamaz.

MKPortal ©2003-2006 mkportal.it
Bu safya 0.06181 saniyede 21 sorguyla oluşturuldu